AKCIA - zľava 39%
na všetky garažové
a dvojkrídlové brány
Brána biela 2500x2025
   motor, 2x ovladač
     cena od 975,-€
Ste unavený z vyplňovania
   cenových ponúk? Radi
vám poradíme a naceníme
    bránu aj po telefóne.

cenová ponuka

Sekcionálne garážové brány sa tešia veľkej obľube vďaka svojim charakteristikám. Tieto zateplené brány poskytujú pohodlný a energeticky efektívny spôsob, ako uzavrieť priestor garáže.

 

PREDNOSTI SEKCIONÁLNYCH GARÁŽOVÝCH BRÁN:

 

– Prístupná cena – Dlhá životnosť a odolnosť 

– Vysoký štandard bezpečnosti – Systém zabraňujúci pricviknutiu prstov

– Výborné vlastnosti z hľadiska tepelnej izolácie

– Možnosť vybaviť bránu manuálnym alebo aickým otváracím mechanizmom

– Pri otvorení brány sa uvoľní celá šírka vstupu, čo umožňuje maximálne využitie priestoru

– Brány sú vybavené gumovým tesnením po celom obvode, zaisťujúcim dokonalé utesnenie

 

Základné brány sekčné

 

Panel

Brány, ktoré ponúkame, sú skonštruované z tepelne izolovaných sekcií. Tieto sekcie prispievajú k unikátnemu estetickému vzhľadu, ktorý harmonicky dopĺňa architektonický štýl vášho domova.

Sekčné panely sú z oboch strán pokryté oceľovým plechom. Tento plech je ochránený žiarovým pozinkovaním a následne pokrytý vrstvou polyesteru pre dlhšiu životnosť a lepší vizuálny efekt.

Izolačné vlastnosti panelov sú zabezpečené vďaka vnútornej vrstve polyuretánovej peny bez obsahu freónov, čím je garantovaná vysoká úroveň tepelnej a zvukovej izolácie.

Celková hrúbka izolácie dosahuje 40 mm, čo umožňuje dosiahnuť hodnotu tepelnej izolácie v rozsahu 1,1 – 1,5 W/m²K, čo zabezpečuje efektívne udržiavanie tepla vo vnútri a tlmí vonkajší hluk.

             

                                                                                             

Vzory panelov aj farieb na sklade

Dizajn

Kazeta

Tvorí charakteristický vzhľad nielen brán, ale aj architektúru domu. Tieto brány sú najvhodnejšie pre použitie dekoratívneho presklenia. Sú dodávané s použitím dreva woodgrain, alebo hladká, štandartne v bielej farbe. Samozrejmosťou je možnosť volby farieb RAL, alebo imitáciou dreva.

Lamela

Moderný vzhľad týchto brán je vhodný ku každému typu domu. Lamelové brány sú štandartne dodávané v bielej farbe. Na želanie je možné mať akúkoľvek farbu RAL, alebo imitáciu dreva, napr. zlatý dub, mahagón, tmavý dub, orech. Povrchová úprava woodrain, alebo hladká.

Stredový prelis

Brány so stredovou drážkou sa v poslednej dobe stávajú viac vyhľadávaným artiklom moderného dizajnu garáži. Stredová drážka vytvára opticky jasné a pravidelné línie. Povrchová úprava hladká, štandartne dodávaná v bielej farbe. Na želanie je možné mať akúkoľvek farbu RAL, alebo imitáciu dreva v hladkom prevedení.

Hladké – bez prelisu

Toto luxusné prevedenie brány si svojim moderným a elegantným vzhľadom získava v poslednej dobe stále viac priaznivcov. Brány vyrobené z panelov bez prelisov sa veľmi dobre hodia k modernej architektúre. Vďaka širokému výberu farieb podľa vzorkovníka RAL. alebo imitácie dreva môžete bez problémov zladiť bránu s farbou Vášho domu alebo farbou okien. Povrchová úprava hladká, štandartne dodávaná v bielej farbe a vo farbe antracit. Možnosť výberu imitácie dreva, v súčasnej dobe cca 50 druhov.

Mikrolamela

Je novým typom panelu, ktorý na prvý pohľad zaujme svojim netradičným dizajnom. Jemné prelisy o šírke 8mm vytvárajú elegantný vzhľad, ktorý sa spája s modernou architektúrou domu. Povrch panelu je vždy hladký. Je štandartne dodávaný strieborný, ale možné aj použiť širokú škálu fariem RAL .

Možnosť farebného prevedenia:

  • biela – RAL 9016
  • strieborná – RAL 9006
  • zlatý dub –
  • orech
  • mahagon
  • antracit – RAL 7016
  • striekaná brána podľa vzorkovníka RAL
  • alebo možnosť fóliovania viac ako 50 druhov

ONLINE LINKA
cenová ponuka
Bránu Vám naceníme aj telefonicky a aj cez víkend.
Volajte alebo kliknite

0905423891