AKCIA - zľava 39%
na všetky garažové
a dvojkrídlové brány
Brána biela 2500x2025
   motor, 2x ovladač
     cena od 975,-€
Ste unavený z vyplňovania
   cenových ponúk? Radi
vám poradíme a naceníme
    bránu aj po telefóne.

cenová ponuka

        Kovanie garažových brán

Kovanie pre garážové brány je kľúčovou súčasťou, ktorá zabezpečuje ich správne a bezpečné fungovanie.

Naše kovanie je navrhnuté tak, aby vyhovovalo rôznym požiadavkám na inštaláciu a prevádzku:

 

– kovanie s tažnimi pružinami po krajoch , stači preklad 15 cm s motorom

– Nízke kovanie s pružinou umiestnenou vzadu vyžaduje minimálny preklad 8 cm, v prípade inštalácie s motorom je potrebný preklad 13 cm.

– Nízke kovanie s pružinou umiestnenou vpredu si vyžaduje minimálny preklad 20 cm, pri použití s motorom sa tento rozmer zvyšuje na 23 cm.

– Štandardné kovanie s pružinou vpredu potrebuje preklad 36 cm, keď je kombinované s motorom. – Štandardný šikmý zdvih je typický pre priemyselné kovania.

– Zvýšený zdvih a vertikálny zdvih predstavujú špeciálne varianty priemyselných kovaní. Montáž kovania a garážovej brány prebieha za otvorom, čo znamená, že sú umiestnené vnútri garážového otvoru. Kovanie je upevnené skrutkami na vnútorných stranách otvoru, a to buď na ľavej alebo pravej strane, alebo je možné použiť pánty.

 

Pohyb bránových panelov smerom nahor a nadol je riadený vodiacou koľajnicou kovania a systémom pružín a lán. Naše spoločnosť využíva pre garážové brány exkluzívne holandské kovanie značky FLEXY FORCE. Kovanie od FLEXY FORCE je synonymom kvality a zárukou dlhovekosti vašej garážovej brány.

Všetky súčasti kovania, vrátane horizontálnych a vertikálnych vodiacich koľajníc, torznej tyče, pružín a pántov, sú pozinkované. Tento proces zaručuje ich dlhú životnosť a zároveň poskytuje ochranu proti korózii.

 

 

 

   

ONLINE LINKA
cenová ponuka
Bránu Vám naceníme aj telefonicky a aj cez víkend.
Volajte alebo kliknite

0905423891